Aktualnie w realizacji
UL. SKRZYNKA Krosinko

Prezentujemy projekt dwurodzinnego domu z poddaszem użytkowym położonego przy ul. SKRZYNKA w KROSINKU. Jest to budynek o prostej bryle z dachem dwuspadowym, a jasny tynk dobrze komponuje się ciemnym kolorem dachu. Dom składa się z dwóch segmentów, które stanowią lustrzane odbicie. Każdy segment ma niezależne wejście, co zapewnia mieszkańcom pełną swobodę i prywatność. 

Parter każdego segmentu to otwarta na ogród strefa dzienna z wygodnym salonem, jadalnią, oraz kuchnią. Na parterze zostało wykonane ogrzewanie podłogowe oraz rolety okienne. Na poddaszu zaplanowano prywatną strefę nocną, w której mieszczą się trzy sypialnie z miejscem na zastosowanie dużych szaf ubraniowych i ustawienie innych niezbędnych mebli. Przestrzeń pokoi poddasza jest doskonale doświetlona dzięki dużym oknom. 

Dom został przygotowany pod montaż fotowoltaiki, a instalacja elektryczna została przystosowana pod system inteligentnego domu Legrand netatmo, który daje możliwość np. bezprzewodowego zarządzania domem. 

Lokal składa się z:
PARTER
• Salon z jadalnią o pow. 33,84 m²
• Kuchnia o pow. 9,77 m²
• Wc o pow. 4,81 m²
• Pralnia o pow. 2,60 m²

PIĘTRO
• Trzy sypialnie o pow. 7,93 m², 11,68 m², 10,36 m²
• Łazienka o pow. 7,92 m².

Całkowita powierzchnia użytkowa lokalu wynosi ok 104 m². 
Powierzchnia działki przynależnej do każdego lokalu to ok 370 m².

Dom znajduje się w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Znajdujące się w jego okolicy jeziora oraz liczne trasy piesze/rowerowe sprzyjają wspólnemu, aktywnemu wypoczynkowi.

W sprzedaży pozostał 1 lokal/prawy segment.
Zachęcamy do kontaktu pod nr tel 572 202 280