Aktualnie w realizacji
UL. NADWARCIAŃSKA Puszczykowo

Ten wyjątkowo efektowny projekt, z pewnością przypadnie do gustu zwolennikom nowoczesnej architektury. Zachwyca prostą formą, efektowną kompozycją kolorów i okładzin oraz szerokim otwarciem widokowym na ogród. Powierzchnia jednego lokalu wynosi ok 93 m².

Program użytkowy segmentu został podzielony na strefę dzienną na parterze oraz strefę nocną na piętrze. Lokalizacja części dziennej naturalnie oddziela ją od hałasów dobiegających od strony ulicy, jest to więc idealne miejsce na rodzinny wypoczynek. Sektor dzienny tworzy między innymi kuchnia, która dzięki swoim funkcjonalnym rozwiązaniom zapewni wygodę użytkowania przez długie lata, natomiast reprezentacyjny salon z panoramicznym przeszkleniem na widok zewnętrzny zachwyci każdego. 
Część nocna składa się z trzech sypialni z dużymi oknami, które naturalnie rozjaśnią wnętrza. Dodatkowo w każdym segmencie znajdują się dwie łazienki.

Dom posiada taras, który stanowi prywatną strefę wypoczynkową na świeżym powietrzu oraz po 2 miejsca parkingowe na każdy segment przed budynkiem.
Bliźniak w stanie deweloperskim powstanie na działce o całkowitej powierzchni 715 m². Dużym atutem okolicy jest bliskie sąsiedztwo Warty, co na pewno będzie sprzyjać wspólnemu wypoczynkowi.