Inwestycje zrealizowane
UL. JODŁOWA Drużyna

Rozpoczęliśmy nową inwestycję domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w Drużynie /k. Mosiny.

Dom o powierzchni ok. 100 m², położony na działce o powierzchni 450 m² zachwyca swoją prostotą. Elegancki charakter domu podkreślą efektowne lukarny na elewacji frontowej i ogrodowej, które bardzo dobrze doświetlają sypialnie na poddaszu. Przedłużony okap stworzył nad wejściem praktyczne zadaszenie.

Wnętrze stanowi bardzo starannie zaprojektowaną przestrzeń, w której funkcjonalnie wykorzystano całą powierzchnię. Parter to otwarta część dzienna z salonem, jadalnią i kuchnią.

Przedłużeniem strefy wypoczynkowej salonu jest taras, który łączy dom z ogrodem. Kompozycja okien w tej części domu wprowadza do wnętrza dużo naturalnego światła i podnosi wrażenie przestronności. Przy wejściu zaprojektowano pokój, który może pełnić funkcję gabinetu lub pokoju dla gości. Program parteru uzupełnia kotłownia. Strefa prywatna na poddaszu mieści dwa pokoje z dostępem do balkonu oraz przestronną sypialnię z miejscem na dużą szafę w zabudowie. Do wspólnego użytku przeznaczono komfortową, dobrze doświetloną łazienkę z możliwością zamontowania wanny oraz prysznica.

Stan deweloperski obejmuje:
– okna trzyszybowe
– drzwi wejściowe 
– dachówkę w kolorze antracyt.
– materiały wykorzystane przy budowie domu: ściany zewnętrzne i wewnętrzne wykonane z Porotherm, ocieplenie styropianem o grubości 15 cm
– na ścianach wewnętrznych tynki cementowe, na suficie gipsowe,
– na elewacji zewnętrznej wykonane tynki

– podjazdy oraz tarasy wykonane z kostki brukowej
– na podjeździe znajdują się 2 miejsca parkingowe

Inwestycja znajduje się ok 4 km od centrum Mosiny oraz ok 300m od dworca kolejowego.

Spokojna okolica umożliwia wypoczynek, a odległość 250m od lasu, sprzyja codziennej rekreacji.