Aktualnie w realizacji
UL. BUKOWA Mosina

BUKOWA w Mosinie to dwa budynki w zabudowie szeregowej, liczące po 10 i 11 lokali. Oferta obejmuje lokale o powierzchni ok. 73 m².

Projekt przyciąga uwagę prostą bryłą i nowoczesnym detalem. Rozdział na strefę dzienną i sypialną odpowiada podziałowi na kondygnacje. Otwarta przestrzeń parteru umożliwia stworzenie przytulnego i nowoczesnego wnętrza, z wyjściem na ogród. Natomiast na piętrze znajduje się łazienka i trzy wygodne sypialnie. Inwestycja powstanie na skraju Mosiny, w urokliwej i ustronnej okolicy, otoczonej zielenią. Działki o powierzchni ok 250 m², pozwolą przyszłym mieszkańcom na stworzenie własnego azylu. Dodatkowo jeden z budynków uzyska dostęp z ogrodów do małego lasu umiejscowionego na działce. Do każdego z lokali przynależne są również 2 miejsca parkingowe przed budynkiem.

Najbliższa okolica sprzyja codziennym obowiązkom i odpoczynkowi. Sklepy, szkoły i przedszkola oraz naturalne tereny zielone – to wszystko znajdziesz w pobliżu. Niezaprzeczalnym atutem jest także możliwość skorzystania z połączeń kolejowych pobliskiej stacji PKP. Dojazd do pracy czy szkoły nie zajmie Wam więcej czasu niż mieszkańcom poznańskich blokowisk.

Przemyślany projekt domów oraz użyte wysokiej klasy materiały zapewnią komfort korzystania z budynków.

Zapraszamy do kontaktu !