Usługi koparką - Kórnik

Usługi Koparka, Roboty Ziemne, Wykopy - Kórnik - Guberhouse zdjęcie nr 1

Koparka - Kórnik

Firma budowlana GuberHouse ma siedzibę w Mosinie, a usługi świadczy w Kórniku oraz okolicznych miejscowościach. Wykonujemy wykopy ziemne przy użyciu koparki obsługiwanej przez doświadczonego operatora. Gwarantuje to precyzyjną i szybką realizację prac. Każda maszyna (także usługi wywrotką z dźwigiem HDS) posiada znakomite parametry techniczne i umożliwia realizację różnorodnych, nawet najbardziej wymagających zadań. Nie boimy się skomplikowanych zadań, przy których obecny jest gruz czy ogromne hałdy ziemi.

Usługi budowlane koparką w Kórniku pozwalają na właściwe przygotowanie terenu pod budowę. Prace realizujemy wobec klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców, w sposób bezpieczny i zgodny z przepisami BHP. Mamy pewność, że zrealizujemy Państwa założenia, jeżeli chodzi o następujące zadania:

  • wykop fundamentów,
  • zasypka fundamentów,
  • profesjonalna niwelacja terenu,
  • wykopy pod szamba, studnie, kanalizację, kable elektryczne oraz przyłącza wodne,
  • inne usługi koparką.

Pracujemy na dobrej jakości maszynach, usługi realizujemy w szybkim tempie, skutecznie i bezpiecznie. Możliwy jest wyłącznie wynajem koparki z operatorem.

Roboty ziemne - Kórnik i okolice

Nasza koparka jest najlepsza! Dlaczego? Ponieważ jest obsługiwana przez doświadczonego operatora z niezbędnymi uprawnieniami. Urządzenie posiada również znakomite parametry techniczne, dlatego roboty ziemne są wykonywane solidnie i terminowo.

Charakterystyczną cechą naszej pracy jest wysoka jakość, wydajność oraz komfort zapewniany zamawiającym. Nie trzeba obawiać się, że rozbiórki, wyburzenia czy profilowanie terenu pod drogi, chodniki oraz kostkę brukową zostaną zrealizowane niestarannie.