Firma budowlana i deweloperska - Stęszew

Jako lokalny deweloper, z siedzibą w Mosinie, rozumiemy także potrzeby mieszkańców Stęszewa. Tworzymy nowoczesne i niepowtarzalne nieruchomości na sprzedaż spełniające indywidualne oczekiwania klientów. Mieszkania na sprzedaż w Stęszewie są maksymalnie bezpieczne, komfortowe, a jednocześnie prestiżowe. Aktualnie nasza oferta skupia się na inwestycjach dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Do tej pory udało nam się zrealizować już ponad 100 projektów mieszkaniowych, a także szereg inwestycji komercyjnych. Na rynku działamy od 2014 roku.

Każde osiedle mieszkaniowe, które realizujemy, jest wygodne i komfortowe, znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, a tych w Stęszewie jest naprawdę sporo. Znamy je bardzo dobre, dlatego właśnie stawiamy na miejsca, w których powstają mieszkania i domy na sprzedaż Państwa marzeń. Chcemy, aby każdy inwestor poczuł się od razu w budynku jak u siebie w domu. Udaje nam się to realizować dzięki pełnej personalizacji projektów. Stawiamy na funkcjonalność, a także zastosowanie najwyższej jakości materiałów, dzięki temu budujemy domy w okolicach Stęszewa, które są atrakcyjne dla wielu klientów.

 

Mieszkania w Stęszewie i okolicy

Oferujemy domy na sprzedaż w bliskiej okolicy Stęszewa. Zawsze budujemy w atrakcyjnych lokalizacjach, stosujemy najwyższej jakości materiały budowlane, współpracujemy z doświadczonymi architektami i wykonawcami. Przy realizacji projektów wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne, aby uzyskać niesamowity charakter architektury idealnie komponujące się z okolicą. Efekt finalny zawsze jest zachwycający, czego dowodem jest duże zainteresowanie, jakie wzbudzają nasze szeregowce.

 

Mają Państwo możliwość ingerencji w każdy projekt, jaki tworzymy. Udostępniamy możliwość wprowadzania zmian, aby domy szeregowe były maksymalnie dopasowane do wizji miejsca przyjaznego do mieszkania na co dzień dla całej rodziny. Najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie.

Koparka i inne usługi budowlane - Stęszew

Kompleksowe usługi budowlane dostępne w naszej ofercie zagwarantują bezproblemowe przygotowanie terenu pod budowę. Wykonujemy proste, jak i skomplikowane roboty i wykopy ziemne, a także rozbiórki i wyburzenia. Możemy przygotować każdy teren pod budowę, zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Wśród szerokiego zakresu naszych usług znajdują się:

  • wykop fundamentów,
  • zasypka fundamentów,
  • transport materiałów budowlanych,
  • usługi wywrotką z dźwigiem HDS,
  • profesjonalna niwelacja terenu,
  • profilowanie terenu pod drogi, chodniki oraz kostkę brukową,
  • wykopy pod szamba, studnie, kanalizację, kable elektryczne oraz przyłącza wodne.

Ponadto nasze działania obejmują także usługi koparką. Są realizowane przez doświadczonego operatora z uprawnieniami, w atrakcyjnych stawkach godzinowych. Jesteśmy otwarci na negocjację cen, jeżeli prace mają charakter specyficzny i mogą trwać przez to znacznie dłużej.

Zapraszamy do kontaktu, w celu omówienia wszystkich szczegółów skorzystania z usługi koparką w Stęszewie i okolicach.