Firma budowlana - Śrem

Usługi budowlane - Śrem

Jesteśmy firmą z Mosiny, świadczącą usługi budowlane oraz deweloperskie dla mieszkańców Śremu oraz okolicznych miejscowości. Działamy od 2014 roku. W tym czasie, z dużymi sukcesami, stworzyliśmy niejedno osiedle mieszkaniowe w spokojnej, cichej okolicy. Zrealizowaliśmy ponad 100 mieszkań oraz szereg komercyjnych nieruchomości na sprzedaż. Tworzymy estetyczne i funkcjonalne budynki dopasowane do zróżnicowanych potrzeb mieszkańców Śremu oraz okolic.

Solidne, rzetelne i wieloletnie doświadczenie, jakie posiadamy jako deweloper, procentuje inwestycjami spotykającymi się z uznaniem klientów prywatnych oraz przedsiębiorców. Zajmujemy się kompleksową obsługą nieruchomości, a także świadczymy rozbudowane usługi budowlane, w tym usługi koparką. Budujemy kompleksowo – od projektu, aż po realizację pod klucz.

Nieruchomości GuberHouse w Śremie i okolicy

Mieszkania na sprzedaż – Śrem i okolice

Jako lokalny deweloper, rozumiemy potrzeby mieszkańców miejscowości Śrem. Tworzymy budynki zgodne z oczekiwaniami osób poszukujących nieruchomości na sprzedaż w atrakcyjnych, a jednocześnie cichych i spokojnych lokalizacjach.

W naszej stałej ofercie znajdują się domy szeregowe, mieszkania na sprzedaż, a także obiekty komercyjne.

Współpracujemy z doświadczonymi architektami i wykonawcami, pozwala nam to realizować usługi budowlane w Śremie i okolicznych miejscowościach na najwyższym poziomie. W pracy wykorzystujemy już posiadaną wiedzę i doświadczenie, aby sprostać zróżnicowanym oczekiwaniom klientów.

Nieruchomości na sprzedaż w Śremie  tworzymy przy wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów budowlanych, dbamy o detale oraz precyzyjne wykonawstwo. Korzystamy z aktualnej wiedzy i wieloletniego doświadczenia, aby proponować najlepsze dostępne na rynku mieszkania na sprzedaż.

Nie boimy się trudnych wyzwań, chętnie się ich podejmujemy. Współpracujemy z najlepszymi architektami i wykonawcami, dzięki którym od lat w województwie wielkopolskim powstało niejedno nowoczesne osiedle mieszkaniowe.

Usługi budowlane – Śrem i okolice

W naszym bogatym portfolio znajdą Państwo usługi budowlane realizowane przy użyciu ciężkiego sprzętu. Są to przede wszystkim:

  • wykopy fundamentów,
  • zasypki fundamentów,
  • transport materiałów budowlanych,
  • usługi wywrotką z dźwigiem HDS,
  • profesjonalna niwelacja terenu,
  • profilowanie terenu pod drogi, chodniki oraz kostkę brukową,
  • wykopy pod szamba, studnie, kanalizację, kable elektryczne oraz przyłącza wodne.

Zajmujemy się również robotami ziemnymi, realizujemy wykopy ziemne. Przeprowadzamy rozbiórki i wyburzenia. Świadczymy profesjonalne usługi koparką zarządzaną przez doświadczonego operatora z niezbędnymi uprawnieniami. Rozliczenie odbywa się na podstawie stawki godzinowej, jest możliwość negocjacji ceny przy specyficznych pracach, zajmujących niestandardowy czas. Zachęcamy do skorzystania z usług GuberHouse. Świadczymy usługi budowlane dla mieszkańców okolicznych miejscowości, oferujemy domy na sprzedaż w Śremie. Powstaliśmy po to, aby zaspokajać indywidualne potrzeby mieszkańców wielkopolskich miejscowości.