Firma budowlana - Puszczykowo

Dla mieszkańców Puszczykowa przygotowaliśmy ofertę obejmującą usługi budowlane oraz deweloperskie. Realizujemy projekty w okolicach Poznania, także w Puszczykowie. Od 2014 roku jesteśmy do Państwa dyspozycji. Od początku działalności udało nam się zrealizować już ponad 100 mieszkań oraz wiele komercyjnych nieruchomości na sprzedaż. Jako deweloper staramy się dostarczać realizacje estetyczne, funkcjonalne i świetnie komponujące się z otoczeniem.

Budujemy domy na sprzedaż w województwie wielkopolskim, w tym w Puszczykowie. Ich lokalizacja jest niezwykle atrakcyjna, a w dodatku każdy obiekt jest dopracowany nawet w najmniejszym detalu. Jest to możliwe dzięki naszej współpracy z doświadczonymi architektami oraz wykonawcami. Jako lokalny deweloper, rozumiemy potrzeby mieszkańców Puszczykowa. Chcemy podążać za trendami, a jednocześnie tworzyć mieszkania na sprzedaż idealnie dopasowane do warunków terenowych okolicy. Jak dotychczas udaje nam się to bezbłędnie. Współpraca z nami możliwa jest na wielu płaszczyznach, ponieważ działamy zarówno jako deweloper, jak i firma budowlana

Nieruchomości GuberHouse w Puszczykowie

Oferujemy mieszkania na sprzedaż w bliskiej okolicy Puszczykowa. Gwarantujemy najwyższy standard inwestycji i zapewniamy wieloletnie użytkowanie nieruchomości. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, najwyższej jakości materiałów budowlanych. W każdym projekcie naszej realizacji mogą Państwo wprowadzać zmiany, co zapewnia pełne dopasowanie inwestycji do własnych potrzeb.

Każde osiedle mieszkaniowe naszego projektu jest starannie planowane, realizowane przy współpracy z doświadczonymi specjalistami. Tworzymy domy jednorodzinne, bliźniaki jak i szeregowce. Nasza oferta obejmuje także nieruchomości na sprzedaż dla klientów biznesowych.

Mieszkania na sprzedaż w okolicy Puszczykowa

Usługi budowlane - Puszczykowo

Jesteśmy firmą z Mosiny świadczącą usługi budowlane dla mieszkańców okolicznych miejscowości, w tym Puszczykowa. Zapewniamy atrakcyjne stawki godzinowe, a także dostęp do doświadczonego operatora koparki z odpowiednimi uprawnienia. Jesteśmy otwarci na negocjację cen za wykopy ziemne, w zależności od rodzaju prac i czasu niezbędnego do ich wykonania. Usługi koparką oraz usługi budowlane, które wykonujemy z bardzo dużą precyzją to:

  • wykop fundamentów,
  • zasypka fundamentów,
  • transport materiałów budowlanych,
  • usługi wywrotką z dźwigiem HDS,
  • profesjonalna niwelacja terenu,
  • profilowanie terenu pod drogi, chodniki oraz kostkę brukową,
  • wykopy pod szamba, studnie, kanalizację, kable elektryczne oraz przyłącza wodne,
  • szeroki zakres rozbiórek oraz wyburzeń.

W swojej pracy kierujemy się dokładnością, korzystamy z nowoczesnych narzędzi oraz wysokiej jakości materiałów budowlanych. Kładziemy duży nacisk na potrzeby klienta, chcemy dostosować się nawet do największych wymagań. Podejmujemy niemałe starania od momentu wyboru lokalizacji inwestycji, aż do finalnej realizacji. Dzięki temu w Puszczykowie na przestrzeni lat powstanie niejedno nowoczesne osiedle mieszkaniowe, którego będziemy autorami.