OSIEDLE BUKOWA - Mosina,

ul. Bukowa

Nowe Osiedle w Mosinie pod Poznaniem

Przedstawiamy Państwu naszą całkowicie nowa inwestycje. Osiedle Bukowa w Mosinie to dwa budynki w zabudowie szeregowej, liczące po 10 i 11 mieszkań, które wyróżnia prosta bryła i nowoczesny detal.

Szeregowce powstają w centrum Mosiny, w urokliwej i ustronnej okolicy, otoczonej zielenią, a położenie domów na jednej z bocznych ulic, daje możliwość mieszkania w bardzo spokojnym miejscu. Jeden z budynków uzyska dostęp z ogrodów do małego lasu umiejscowionego na działce, a dodatkowo do każdego z lokali przynależne są również 2 miejsca parkingowe przed budynkiem. Proponowane lokale mieszkaniowe są niezwykle wygodne i funkcjonalne, tworzone z myślą o wielu potrzebach mieszkańców. Zaprojektowane zostały w nowoczesnej architekturze, która idealnie komponuje się z krajobrazem i sąsiedztwem. Osiedle w Mosinie wyróżnia się czystą formą zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.

W ofercie posiadamy mieszkania na sprzedaż o powierzchni użytkowej 73 m² z różnorodnymi działkami od ok. 150 m² do 436 m².

 

Osiedle Bukowa - Mosina - Szeregowce - Deweloper Guberhouse zdjęcie nr 1

Nowoczesne szeregowce w Mosinie

Udało nam się znaleźć kompromis pomiędzy proponowaniem mieszkań w centrum miasta, ale jednocześnie z dostępem do natury. Mieszkania na sprzedaż w Moisnie, które oferujemy znajdują się w bliskiej odległości od małego lasu, do którego mają Państwo dostęp bezpośrednio z ogrodu jednego z naszych budynków. Doświadczenie inwestorskie potwierdza, że jest to aspekt ważny dla wielu kupujących, szczególnie tych posiadających dzieci lub psy. Możliwość spaceru w tak cudownych okolicznościach przyrody jest nieoceniona, wpływa fantastycznie na samopoczucie i zwiększa przyjemność z przebywania w miejscu zamieszkania.

Mieszkania w Mosinie na Osiedlu Bukowa dają dostęp do wielu udogodnień. Jeżeli myślą Państwo o wieloletniej inwestycji w nieruchomości, tworzone przez nas szeregowce pod wieloma względami spełnią potrzeby i oczekiwania. 

 

 

Osiedle Bukowa - Mosina - Szeregowce - Deweloper Guberhouse zdjęcie nr 2

Na pow. 73m2 znajdują się:

PARTER

PIĘTRO

Osiedle Bukowa - Mosina - Szeregowce - Deweloper Guberhouse zdjęcie nr 3
Osiedle Bukowa - Mosina - Szeregowce - Deweloper Guberhouse zdjęcie nr 4
Osiedle Bukowa - Mosina - Szeregowce - Deweloper Guberhouse zdjęcie nr 5

LOKALE

Termin oddania: koniec 2022 roku

Mosina – mieszkania od solidnego dewelopera

Jako dbający o potrzeby inwestorów deweloper, zadbaliśmy o przygotowanie mieszkań o nowoczesnym układzie, przestronnych i gwarantujących pełen relaks. Mieszkania na sprzedaż w Mosinie oddawane są w stanie deweloperskim.

Dlaczego to właśnie nasze szeregowce w Mosinie powinni Państwo wybrać?

  • Mosina jest niewielkim, ale bardzo dobrze rozwiniętym miastem, z dostępem do pełnej infrastruktury: utwardzone drogi, chodniki i ścieżki.
  • Osiedle w Mosinie ma fantastyczną lokalizację gwarantującą dostęp do okolicznych sklepów, lokalnych przedszkoli oraz szkół. W mieście nie brakuje przychodni, aptek, urzędów.
  • Miejska infrastruktura znajduje się nieopodal Państwa miejsca zamieszkania.
  • Cisza, spokój, a jednocześnie możliwość mieszkania w centrum miasta.
Osiedle Bukowa - Mosina - Szeregowce - Deweloper Guberhouse zdjęcie nr 6
Osiedle Bukowa - Mosina - Szeregowce - Deweloper Guberhouse zdjęcie nr 7
Osiedle Bukowa - Mosina - Szeregowce - Deweloper Guberhouse zdjęcie nr 8
Osiedle Bukowa - Mosina - Szeregowce - Deweloper Guberhouse zdjęcie nr 9