Firma budowlana - Opalenica

Soliny deweloper - Opalenica

Dla mieszkańców Opalenicy przygotowaliśmy ofertę obejmującą nowoczesne domy i mieszkania na sprzedaż. Stanowią połączenie przepięknej architektury oraz wielu funkcjonalności, jednocześnie dostępne są w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach, z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu przepięknej przyrody, z której słynie Wielkopolska. Jest to nasz sposób, aby zaspokoić potrzeby mieszkańców Opalenicy i okolicznych miejscowości, poszukujących wyjątkowych nieruchomości na sprzedaż. Jak do tej pory udaje nam się to znakomicie, a działamy na rynku od 2014 roku.

Zrealizowaliśmy ponad 100 mieszkań oraz wiele obiektów komercyjnych w okolicach Opalenicy. Chętnie podejmujemy współpracę z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Tworzymy estetyczne i funkcjonalne budynki dla mieszkańców Opalenicy. Zwracamy szczególną uwagę na detale, zastosowanie najwyższej jakości materiałów budowlanych, a także precyzyjną realizację wszystkich prac. Współpracujemy z doświadczonymi architektami i wykonawcami.

Mieszkania na sprzedaż w rejonie Opalenicy

Duże doświadczenie w branży deweloperskiej i budowlanej sprawia, że możemy zaproponować indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta mieszkania na sprzedaż. Tworzymy zarówno obiekty dla singli, rodzin z dziećmi, jak i par. W naszym bogatym portfolio znajdują się mieszkania i domy na sprzedaż, w tym domy szeregowe. Szeroka oferta oraz przystępne ceny są wyznacznikami naszej działalności. Z naszą pomocą znajdą Państwo nieruchomości na sprzedaż spełniające wszystkie oczekiwania, maksymalnie wykorzystujące potencjał Opalenicy.

Zawsze wybieramy pod osiedle mieszkaniowe tereny maksymalnie zazielenione, gwarantujące bliskość natury, którą tak uwielbiają mieszkańcy Opalenicy. Umożliwia to aktywność na świeżym powietrzu, cudowne spędzanie czasu na zewnątrz. Na mieszkańców czekają liczne udogodnienia, które sprawią, że inwestycja w nieruchomości na sprzedaż w Opalenicy będzie jeszcze korzystniejsza.

Szeregowce oraz pozostałe nasze inwestycje wyróżniają się przede wszystkim:

 • dogodną lokalizacją,
 • ciszą i spokojem,
 • bliskością natury,
 • licznymi udogodnieniami.

 

Usługi budowlane - Opalenica

Nasza firma budowlana z siedzibą w Mosinie przygotowała najlepsze, skrojone na miarę potrzeb usługi budowlane. Odbywają się one przy użyciu ciężkiego sprzętu, dlatego możemy zaproponować zarówno wykopy ziemne, rozbiórki, jak i wyburzenia na terenie Opalenicy i w okolicznych miejscowościach. Są to:

 • wykop fundamentów,
 • zasypka fundamentów,
 • transport materiałów budowlanych,
 • usługi wywrotką z dźwigiem HDS,
 • profesjonalna niwelacja terenu,
 • profilowanie terenu pod drogi, chodniki oraz kostkę brukową,
 • wykopy pod szamba, studnie, kanalizację, kable elektryczne oraz przyłącza wodne.

Świadczymy także usługi koparką sterowaną przez doświadczonego operatora z uprawnieniami. Rozliczenie odbywa się na podstawie stawki godzinowej, którą można negocjować, jeżeli chodzi o specyficzne rodzaje prac w niestandardowym wymiarze czasowym.