Firma budowlana - Luboń

Usługi budowlane - Luboń

Gwarantujemy najwyższej jakości usługi budowlane realizowane przy użyciu koparki w okolicy Luboniu i okolicy. Zapewniamy dostęp do operatora z odpowiednimi uprawnieniami. Koparkę można wynająć na godziny, w ustalonych stawkach. Istnieje możliwość negocjacji cen, w zależności od rodzaju i czasu niezbędnego do wykonania konkretnych prac. Budujemy domy w okolicy Lubonia, w tym w Mosinie, dlatego dokładnie wiemy, z jakimi problemami mierzą się mieszkańcy oraz jakie roboty ziemne najczęściej są niezbędne do wykonania. Przygotowaliśmy ofertę obejmującą wiele z nich m.in.:

  • wykop i zasypkę fundamentów,
  • transport materiałów budowlanych,
  • usługi wywrotką z dźwigiem HDS,
  • prace związane z niwelacją terenu, w tym profilowanie dróg, chodników oraz kostki brukowej,
  • wykopy pod szamba, studnie, kanalizację, kable elektryczne oraz przyłącza wodne,
  • rozbudowane usługi koparką.

Mieszkania na sprzedaż w Luboniu

Jako lokalny deweloper działamy od 2014 roku. Na swoim koncie mamy ponad 100 mieszkań oraz wiele komercyjnych nieruchomości na sprzedaż. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Główną wartością, jaka przyświeca naszej działalności, jest budowanie obiektów idealnie wpisujących się w otoczenie, znajdujących się w znakomitych lokalizacjach. Bardzo dobrze znamy ukształtowanie terenu województwa wielkopolskiego, a w szczególności Lubonia i okolic, dlatego mieszkańcom możemy proponować wyjątkowe mieszkania i domy na sprzedaż.

Zespół, z którym współpracujemy od początku działalności to doświadczeni architekci oraz wykonawcy, operatorzy koparek. Dzięki ich wiedzy i umiejętnościom mogliśmy stworzyć niejedno wyjątkowe osiedle mieszkaniowe. Jeszcze wiele przed nami. Jeżeli szukasz firmy budowlanej w Luboniu i okolicach, mamy ofertę, która na pewno jest w stanie zadowolić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nieruchomości GuberHouse w okolicy Lubonia

Jesteśmy firmą, której siedziba znajduje się w Mosinie. Świadczymy usługi budowlane dla mieszkańców okolicznych miejscowości, w tym Lubonia. Oferujemy przede wszystkim domy szeregowe oraz mieszkania na sprzedaż w fantastycznych lokalizacjach. W swojej pracy kierujemy się przede wszystkim potrzebami klientów, staramy się tworzyć ofertę indywidualnie dopasowaną do potrzeb. Właśnie dlatego udostępniamy możliwość wprowadzania zmian w przygotowywanych projektach. Proponowane nieruchomości na sprzedaż mogą Państwo modyfikować, w zależności od indywidualnych oczekiwań.

Jako lokalny deweloper doskonale rozumiemy potrzeby mieszkańców Lubonia. Wiemy, jakie lokalizacje są najatrakcyjniejsze i najbardziej pożądane, właśnie tam tworzymy domy i mieszkania na sprzedaż. Wierzymy, że w ten sposób spełniamy Państwa marzenia o posiadaniu lokalu w najlepszej z możliwych lokalizacji. Każde osiedle mieszkaniowe naszego projektu jest tworzone z pasją, pełnym zaangażowaniem oraz z najwyższej jakości materiałów.