Firma budowlana - Kościan

Deweloper - Kościan i okolice

Dla mieszkańców Kościana przygotowaliśmy ofertę mieszkań oraz domów na sprzedaż. Osiedla mieszkaniowe realizowane przez naszą firmę na terenie województwa wielkopolskiego są starannie projektowane, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, przy zastosowaniu najwyższej jakości materiałów. Na swoim koncie mamy już ponad 100 zrealizowanych mieszkań oraz szereg inwestycji komercyjnych. Polecamy przede wszystkim domy szeregowe, które oferujemy w atrakcyjnych cenach, w spokojnej okolicy, z wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami.

Jako lokalny deweloper, rozumiemy potrzeby mieszkańców Kościana. Proponujemy funkcjonalne i ekstatyczne domy na sprzedaż. Nasze inwestycje cechuje optymalny metraż. Robimy wszystko, aby sprostać zróżnicowanym potrzebom naszych klientów.

Mieszkania GuberHouse w Kościanie i okolicy

Nasze domy szeregowe oraz mieszkania na sprzedaż dostępne są w zróżnicowanym metrażu, dopasowanym do potrzeb współczesnych rodzin. Oferta obejmuje zarówno klasyczne szeregowce, jak i wielopokoleniowe obiekty, idealne dla dużych rodzin z tradycjami. Nasze projekty stanowią połączenie tradycji z nowoczesnością. Budujemy domy w okolicy Kościana, w tym w Mosinie, które charakteryzują się przytulnymi wnętrzami, a jednocześnie są bardzo przestronne. Dlaczego właśnie ta lokalizacja jest najlepsza? Potwierdzą to na pewno mieszkańcy Kościana – cisza, spokój, prywatność. Tego oczekują współcześni inwestorzy i to chcemy zagwarantować poprzez nasze nieruchomości na sprzedaż.

Istnieje możliwość dostosowania każdego projektu do indywidualnych potrzeb. Jest możliwość wprowadzenia szeregu zmian, dzięki którym domy szeregowe zyskają aspekty dla Państwa najważniejsze.

Nasza firma budowlana jest znana z solidności, stosowania najwyższej jakości materiałów, a także precyzyjnej realizacji projektów. Z naszym udziałem powstają wyłącznie trwałe, komfortowe i atrakcyjne wizualnie nieruchomości na sprzedaż w Kościanie i okolicach.

Usługi budowlane - Kościan

Jakie usługi budowlane oferujemy mieszkańcom Kościana? Przede wszystkim można na nas liczyć, jeżeli chodzi o roboty ziemne, wykopy ziemne, rozbiórki i wyburzenia. To jednak nie wszystko, co robimy na terenie budowy. Zapewniamy dostęp do usług koparką realizowanych przez doświadczonego operatora z uprawnieniami. Rozliczenie odbywa się na podstawie atrakcyjnej stawki godzinowej. Istnieje możliwość negocjacji ceny przy specyficznych realizacjach, zajmujących wiele czasu. Dodatkowe usługi, których podejmujemy się w ramach naszej działalności to także:

  • wykop fundamentów,
  • zasypka fundamentów,
  • transport materiałów budowlanych,
  • usługi wywrotką z dźwigiem HDS,
  • profesjonalna niwelacja terenu,
  • profilowanie terenu pod drogi, chodniki oraz kostkę brukową,
  • wykopy pod szamba, studnie, kanalizację, kable elektryczne oraz przyłącza wodne.

Jesteśmy firmą z Mosiny, świadczącą usługi budowlane dla mieszkańców okolicznych miejscowości, w tym Kościana, dlatego w każdej sprawie związanej z pracami ziemnymi mogą się Państwo do nas zgłosić.