Firma budowlana - Komorniki

Usługi budowlane - Komorniki

Jesteśmy firmą z Mosiny, świadczącą usługi budowlane oraz deweloperskie dla mieszkańców okolicznych miejscowości, w tym Komornik. Na swoim koncie mamy zrealizowanych z sukcesem ponad 100 mieszkań oraz jeszcze więcej komercyjnych nieruchomości na sprzedaż. Inwestycje w Poznaniu i okolicach tworzymy od 2014 roku. Od początku działalności przyświeca nam idea tworzenia projektów zgodnych z indywidualnymi potrzebami mieszkańców województwa wielkopolskiego, a w szczególności Komornik i okolic. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo domy na sprzedaż, mieszkania na sprzedaż, a także obiekty komercyjne dostosowane do zróżnicowanych potrzeb biznesowych. Chętnie współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami.

Mieszkania na sprzedaż w Komornikach i okolicy

Oferujemy Mieszkania na sprzedaż w fantastycznych lokalizacjach w Komornikach i okolicach. Jako lokalny deweloper rozumiemy potrzeby mieszkańców Komornik. Wiemy, jak bardzo cenią spokój panujący na przedmieściach, dlatego proponujemy mieszkania na sprzedaż oraz domy na sprzedaż w cichych i spokojnych okolicach, jednocześnie z dostępem do wszystkich niezbędnych udogodnień. Jeżeli szukasz firmy deweloperskiej w Komornikach i okolicy, nasza oferta na pewno jest bardzo interesująca, z uwagi na jej kompleksowość oraz indywidualne podejście do potrzeb.

Każdy, kto ceni sobie perfekcyjnie wykonane z najlepszych materiałów nieruchomości na sprzedaż, w naszej ofercie znajdziesz wariant dopasowany do potrzeb. Domy na sprzedaż budujemy  w zielonych okolicach, których w województwie wielkopolskim zdecydowanie nie brakuje, a tego najlepszym przykładem są Komorniki. Warto zapoznać się z wszystkimi naszymi realizacjami, aby przekonać się, jak są fantastyczne, unikatowe oraz świetnie dopasowane do zróżnicowanych potrzeb klientów.

 

Usługi budowlane - Komorniki

Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Mosinie, ale usługi budowlane świadczymy także dla mieszkańców okolicznych miejscowości, w tym Komornik. Chcemy pomagać na każdym etapie inwestycji budowlanej, dlatego przygotowaliśmy rozbudowany pakiet usług obejmujących zróżnicowane roboty ziemne. Można na nas polegać, jeżeli chodzi o:

  • wykopy ziemne,
  • rozbiórki,
  • wyburzenia,
  • usługi koparką wraz z obsługą przed doświadczonego operatora z uprawnieniami.

Szczegółowy zakres usług przedstawia się następująco:

  • zasypka i wykop fundamentów,
  • transport materiałów budowlanych,
  • usługi wywrotką z dźwigiem HDS,
  • profesjonalna niwelacja terenu, w tym profilowanie terenu pod drogi, chodniki oraz kostkę brukową,
  • wykopy pod szamba, studnie, kanalizację, kable elektryczne oraz przyłącza wodne.

Usługi koparką realizujemy w bardzo atrakcyjnych stawkach godzinowych, zapewniamy dostęp do doświadczonego operatora oraz wysokiej jakości sprzętu. Jest możliwość negocjacji cen przy specyficznych rodzajach prac zajmujących sporo czasu. Elastyczne podejście do potrzeb klienta jest naszym znakiem rozpoznawczym.