Firma budowlana - Czempiń

Usługi budowlane - Czempiń

Dla mieszkańców Czempinia przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę usług budowlanych umożliwiających właściwe przygotowanie terenu pod budowę. Wykonujemy także rozbiórki i wyburzenia, a także zróżnicowane roboty ziemne. Wśród szerokiego zakresu naszych usług znajdują się również:

  • wykop i zasypka fundamentów,
  • transport materiałów budowlanych,
  • usługi wywrotką z dźwigiem HDS,
  • profesjonalna niwelacja terenu,
  • profilowanie terenu pod drogi, chodniki oraz kostkę brukową,
  • wykopy pod szamba, studnie, kanalizację, kable elektryczne oraz przyłącza wodne.

Świadczymy także profesjonalne usługi koparką realizowane przez operatora z dużym doświadczeniem oraz odpowiednimi uprawnieniami. Zapewniamy atrakcyjne stawki godzinowe. Istnieje możliwość negocjacji cen przy specyficznych rodzajach prac realizowanych w dłuższym zakresie godzinowym.

 

Mieszkania na sprzedaż w Czempiniu i okolicy

Czempiń i okolice dzięki naszej deweloperskiej działalności zyskuje domy i mieszkania na sprzedaż, a także obiekty komercyjne dostosowane do potrzeb lokalnych przedsiębiorców. Inwestycje tworzymy wyłącznie w atrakcyjnych lokalizacjach, a dokładnie wiemy, gdzie się znajdują, ponieważ główną siedzibą naszej działalności jest okoliczna miejscowość – Mosina.

Każde osiedle mieszkaniowe jest wykonywane z dbałością o detale, przy zastosowaniu starannie wyselekcjonowanych, najwyższej jakości materiałów budowlanych. To dzięki temu domy na sprzedaż są tak perfekcyjnie wykonane, trwałe i możliwe do użytkowania przez lata. Zawsze znajdują się w cichych okolicach, gdzie nie dociera zgiełk uliczny. Przyszli mieszkańcy nowych osiedli mogą decydować o zmianach w projektach. Udostępniamy taką możliwości, aby tworzyć domy szeregowe zapewniające komfort i bezpieczeństwo dla całej rodziny. Nie bez znaczenia jest układ pomieszczeń i inne indywidualne kwestie zagospodarowania terenu. Jako deweloper z Mosiny chcemy tworzyć jedynie najlepsze szeregowce.

Mieszkania i domy – deweloper

Jeżeli szukają Państwo firmy deweloperskiej w Czempiniu lub okolicy, jesteśmy przekonani, że doskonale spełnimy nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Jako lokalny deweloper z siedzibą w Mosinie, doskonale znamy realia regionu, ukształtowanie terenu, jak i potrzeby mieszkańców. Możemy przygotować osiedle mieszkaniowe uwzględniające te wszystkie kwestie. Zresztą, na swoim koncie mamy już ponad 100 mieszkań oraz wiele komercyjnych nieruchomości na sprzedaż. Spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem inwestorów, których zachwyciła dbałość o szczegóły, jak i zastosowanie najwyższej jakości materiałów budowlanych.

Nasz sukces budujemy poprzez współpracę z doświadczonymi architektami oraz wykonawcami. Od początku działalności, czyli 2014 roku najważniejsze dla nas było tworzenie inwestycji elastycznych, funkcjonalnych oraz jakościowych. Oprócz domów i nieruchomości na sprzedaż w Czempinie i okolicach oferujemy także usługi budowlane, w tym usługi koparką.